Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Punëtori për kritikën filmike në Kinotekë

- Në Kinotekën në Shkup sot do të mbahet punëtori për kritikën e filmit, ku pjesëmarrësit do të mund ta shohin filmin "Rebel pa shkak" në regji të Nikollas Rej, në të cilin rolet kryesore i luajnë Xhems Din dhe Natali Uud. Mentorë të punëtorisë janë gazetaret dhe kritiket e filmit Sunçica Unevska dhe Gena Teodosieva.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle