0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pullë postare dhe tryezë të rrumbullakët kushtuar 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit

Universiteti "Nënë Tereza" në Shkup sot do të organizojë tryezë të rrumbullakët me rastin e 20 vjetori të Marrëveshjes së Ohrit, ku do të marrin pjesë edhe zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënies Ndërmjet Bashkësive Artan Grubi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle