0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Publikohet shpallja për përzgjedhjen e Prokurorit publik themelor të PTHP NKOK, votimi më 7 nëntor

Këshilli i prokurorëve publikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut publikoi shpallje për përzgjedhjen e prokurorëve në shumë prokurori si dhe Prokuror themelor publik të Prokurorisë Themelore Publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit-Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle