0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Publikohen listat për akomodim në konvikte, për brucoshët aplikimi nga e hëna

 Janë publikuar rezultatet e konkursit për pranimin e studentëve në konviktet shtetërore dhe në objektet e tjera për akomodim të cilat kanë të bëjnë për studentët e vitit të dytë dhe vitet e tjera të studimeve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle