0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQ

PTHP për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit do t’i hetojë prokurimet publike për ndërtimin e spitaleve modulare

Prokuroria Themelore Publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit hapi lëndë  pas ngjarjes tragjike që ndodhi në qendrën për kovid në Tetovë në të cilën humbën jetën 14 persona.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle