Sport SQ

PSZH u përpoq përmes FIFA-s të ndikojë në largimin e Mesit dhe Paredes në kombëtare, por kot

Lojtarët e Pari Sen-Zhermen, Lionel Mesi dhe Leandro Paredes kanë fluturuar për në Argjentinë dhe kanë mbërritur në lokacionin e ekipit kombëtar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle