Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Psaki: Shkalla momentale e vaksinimit tregon një trend pozitiv

Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Xhen Psaki, sot deklaroi se shkalla e tanishme e vaksinimit tregon një trend pozitiv dhe e pasqyron qëndrimin e njerëzve se kuptojnë sa është me rëndësi të vaksinohen menjëherë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle