0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Përvanov: Sado që të jetë i thjeshtë propozimi francez, ai është i përmbajtur në mënyre diplomatike

Ish-presidenti i Bullgarisë Georgi Prvanov bëri thirrje për qasje konstruktive në mes Sofjes dhe Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle