0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Protokollet shëndetësore për shënimin e 20-vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit do t’i zbatojë QSHP

Qendra për Shëndet Publik (QSHP) do t’i zbatojë protokollet shëndetësore për shënimin e nesërm të 20-vjetorit të nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit, deklaroi sot zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Artan Grubi, duke shtuar se për këtë çështje e ka kontaktuar edhe ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle