0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Protokolle të reja për punë për kafiteritë dhe restorantet

Qeveria në mbledhjen e sotme të rregullt, të 113-të, miratoi ndryshime dhe plotësime të protokolleve për kovid-19 për punën e objekteve hotelierike (kafiteritë dhe objektet për ushqim) me të cilat është hequr kufizimi i numrit të mysafirëve në një tryezë në objektet hotelierike dhe lejohet kapacitet më i madh i kapaciteteve edhe në pjesën e hapur edhe në atë të mbyllur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle