0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Protestë kundër propozimit francez para Qeverisë

Para Qeverisë edhe sonte u realizua protestë nën moton “ULTIMATUM – Jo, faleminderit”, përmes të cilit kërkohet të hedhet poshtë propozimi francez për heqjen e vetos nga Bullgaria dhe zhbllokimin e integrimeve të shtetit në Bashkimin Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle