0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Protestë kundër masave restriktive për qytetarët e pavaksinuar

Me moton “Ndal vaksinimit të dhunshëm” sonte në Shkup është mbajtur protestë e qytetarëve që kanë shprehur pakënaqësinë e tyre nga masat e paralajmëruara restriktive që duhet të hyjnë në fuqi nga nesër, ku në objektet hotelerike do të mund të hyjnë vetëm të vaksinuarit dhe ata që kanë kaluar Kovid-19 para një muaj e gjysmë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle