0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Protestë edhe para Kuvendit kundër propozimit francez

Para ndërtesës së Kuvendit republikan sonte mbahet protestë, e cila pasoi pas aktiviteteve protestuese që janë duke  u zhvilluar edhe para Qeverisë, përmes të cilave kërkohet të hidhet poshtë propozimi francez për heqjen e vetos nga Bullgaria dhe zhbllokimin e integrimeve të vendit në Bashkimin Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle