Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Protestë e Sindikatës së policëve të burgjeve në Shqipëri

- Sindikata e të punësuarve në policinë e burgjeve të Shqipërisë sot mbajtën grevë paralajmëruese, në shenjë të pakënaqësisë nga paga dhe kushtet e punës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle