Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Protesta para selisë së PD-së – reagon Ambasada amerikane dhe Delegacioni i BE-së në Tiranë

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Juri Kim ka reaguar për situatën në PD duke bërë thirrje që të mos ketë dhunë. Juri Kim në Tuiter u bën thirrje organizatorëve të protestës të qëndrojnë larg dhunës dhe të vendosin qetësi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle