0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Protesta në Tiranë para selisë së Partisë Demorkatike

Në Tiranë ka filluar protesta para selisë së PD-së, e thirrur nga ish-kryetari i Partisë Demokratike dhe ish-president dhe ish-kryeministër i Shqipërisë, Sali Berisha. Ai është në krye të turmës së protestuesve, duke ju bërë thirrje atyre që të përmbahen dhe të mos shkaktojnë incidente. Ai po ashtu tha se nëse ndërhyn policia, atëherë ndërhyn Edi Rama.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle