0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Protesta në mbarë SHBA-në për shkak të vendimit të Gjykatës supreme për abortin

 Në një numër të madh të qyteteve amerikane dje dhe sot po mbahen protesta për shkak të vendimit të djeshëm të Gjykatës supreme për anulimin e të drejtës federale të abortit, që është vendosur me vendim të vjetër 50 vjet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle