Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Protesta në Francë kundër vendosjes së certifikatave për kovid

Qindra njerëz mbrëmë protestuan në Paris kundër vendosjes së certifikatave për kovid për aktivitete të caktuara dhe kundër vaksinimit të detyrueshëm për punonjësit shëndetësorë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle