Botë SQBotë.Portal SQ

Protesta masive të gazetarëve në Meksikë për shkak të dhunës ndaj punonjësve mediatik

Gazetarët meksikan fillojnë protesta në 28 vende dhe qytete për t'i dënuar vrasjet e mëparshme  të tre gazetarëve dhe të kërkojnë  për t'i dhënë fund vrasjeve të pandëshkuara të kolegëve të tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle