Botë SQBotë.Portal SQ

Protesta masive në Argjentinë duke kërkuar paga më të larta

Mijëra argjentinas të pakënaqur bllokuan qendrën e Buenos Airesit gjatë protestave, duke kërkuar nga qeveria të rrisë pagat dhe përfitimet e papunësisë në mes të rritjes së kostove të jetesës dhe dobësimit të valutës kombëtare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle