0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Propozimi për zgjedhje të gjykatësve kushtetues në seancën e Komisionit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve

Komisioni për zgjedhje dhe emërime sot do të mbajë dy seanca në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle