0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Propozimi ligji për mbështetje financiare e prodhuesve të duhanit para Komisionit kuvendor për bujqësi

Komisioni kuvendor për bujqësi, pylltari dhe ekonomi të ujërave sot në seancë duhet ta shqyrtojë projektligjin për mbështetje financiare të prodhuesve të duhanit qëllimi i të cilit është ulja e pasojave nga pandemia me koronavirusin ndaj prodhimit dhe blerjes së duhanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle