0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Propozimi francez publikohet në ueb faqen e Qeverisë

Në ueb faqen e Qeverisë pasdite është publikuar  propozimi francez për largimin e vetos bullgare dhe për fillimin e negociatave për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle