0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Propozim ligji për Akademi të gjyqtarëve dhe prokurorëve publik para Komisionit për sistem politik

Komisioni kuvendor për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive sot do ta mbajë seancë për propozim ligjin për Akademi të gjyqtarëve dhe prokurorëve publik, në lexim të parë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle