Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Propozim-ligji: Njujorkezët më të pasur do të paguajnë tatim më të madh në SHBA

Sipas planeve të propozuara nga demokratët në Dhomën përfaqësuese, personat me të ardhurat më të larta në Nju-Jork mund të përballen me shkallë të kombinuar të tatimit për qytetin dhe qeverinë federale prej 61,2 për qind.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle