0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Propozim-buxheti për vitin 2022 më 15 nëntor dorëzohet në Kuvend

Propozim-buxheti i Republikës së Maqedonisë së Veriut për vitin 2022 më 15 nëntor  dorëzohet në Kuvend, ku dhjetë ditë pas dorëzimit të tij do të debatohet në seancën e Komisionit amë për financim dhe buxhet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle