0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Prona e VMRO-DPMNE-së nuk është meritë e dy personave, deklaroi avokatja e partisë, Prokuroria e kënaqur nga vendimi për “Talir 2”

Të drejtat e partisë politike VMRO-DPMNE në rastin "Talir 2" janë shkurtuar, deklaroi përfaqësuesja juridike e kësaj partie, Ruzhica Nikollovska, pas shpalljes së vendimit me të cilin selia e VMRO-DPMNE-së dhe shumë shtabe të partisë janë konfiskuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle