0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Promovohet Sistemi i ri elektronik për parashtrimin e ankesave dhe denoncimeve për shërbimet e administratës publike

Zëvendëskryeministri i obliguar për luftë kundër korrupsionit dhe krimit, zhvillimit të qëndrueshëm dhe resurseve njerëzore Lupço Nikollovski dhe ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës Jeton Shaqiri sot e prezantuan “Sistemin e ri elektronik për parashtrimin e ankesave dhe denoncimeve elektronike lidhur me shërbimet ndaj administratës publike”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle