0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Promovohen 590 nëpunës të rinj policie

Nga sot  në duart tuaja do të jetë siguria e gjithë komunitetit, në duart tuaja do të jetë ruajtja e paqes në vend dhe jeta e qetë. Pa dallim të gjinisë, etnitetit apo përkatësisë fetare, Ju  mbani uniformë të njëjtë, jeni pjesë e institucion të njëjtë dhe së bashku do të luftoni kundër armikut të përbashkët të vendit tonë të përbashkët, që është krimi, porositi sot presidenti Stevo Pendarovski në promovimin e 590 nëpunësve të rinj të policisë – gjenerata 2021-2022, që u mbajt në Qendrën për Trajnim të MPB-së në Idrizovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle