0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Promovimi i publikimit “Propozimi francez”: Gjuha e urrejtjes, dezinformatat, manipulimet mediatike”

Instituti për Media dhe Analitikë IMA sot do të promovojë botimin “Propozimi francez”: Gjuha e urrejtjes, dezinformatat, manipulimet mediatike (analiza mediatike).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle