0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Promovimi i fushatës “Blloko urrejtjen. Ndani dashurinë!” në Shkup

Fushata e përbashkët e Bashkimit Evropian dhe Këshillit të Evropës, "Blloko urrejtjen. Shpërndani dashurinë!", e cila fokusohet në luftën kundër shprehjes së urrejtjes, zyrtarisht do të promovohet sot në Muzeun e Artit Bashkëkohor në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle