0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Promovimi i aktiviteteve verore në natyrë në Qendrën e skijimit “Kodra e Diellit”

Në stacionin përfundimtar të teleferikut me gjashtë ulëse në Qendrën e skijimit "Kodra e Diellit"do të prezantohen sot ofertat e hotelierëve dhe shumë aktivitete në natyrë të ofruara nga qendra e skijimit këtë sezon.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle