0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Promovim i studimit hulumtues për funksionalitetin e sistemit për menaxhim me kriza

- Fakulteti i Sigurisë në Shkup sot do ta promovojë studimin hulumtues "Analiza e situatës së krizës dhe përballja në Republikën e Maqedonisë së Veriut përgjatë prizmit të funksionalitetit të sistemit për menaxhim me kriza dhe mbrojtje dhe shpëtim".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle