0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Promovim i striming platformës së parë kombëtare maqedonase “GLEY”

Striming platforma e parë kombëtare maqedonase “GLEY” (GLEJ) do të promovohet sot në City Hall. Bëhet fjalë për striming video platformë, e cila ofron program filmik dhe për fëmijë, atraktiv dhe të përzgjedhur me kujdes, të ri rajonal dhe ndërkombëtar, të përpunuar plotësisht në gjuhën maqedonase dhe shqipe.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle