0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Promovim i “Strategjisë për përforcim të kapaciteteve për udhëheqjen e hetimeve financiare dhe sekuestrim të pronës 2021-2023”

 "Strategjia kombëtare për përforcim të kapaciteteve për udhëheqjen e hetimeve financiare dhe sekuestrim të pronës 2021-2023", sot do të promovohet në Klubin e deputetëve në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle