0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Promovim i Librit “Uta e maleve” nga Tefta Kelmendi dhe Katerina Nikollovska

Në parkun para Qendrës Kulturore Informative – Shkup sonte do të promovohet libri “Uta e maleve” nga Tefta Kelmendi dhe ilustruesja Katerina Nikollovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle