0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Promovim i Konceptit për zhvillimin e qendrave rajonale për arsim dhe trajnim profesional

Në Ministrinë e Arsimit dhe Shkencës sot do të promovohet Koncepti për zhvillimin e qendrave rajonale për arsim dhe trajnim profesional, i cili është përgatitur në bashkëpunim me UNDP-në.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle