0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Prokuroria sipas detyrës zyrtare do t’i ndjekë sulmet dhe kërcënimet ndaj gazetarëve

Prokuroria Publike sipas detyrës zyrtare do t'i ndjekë sulmet mbi gazetarët, deklaroi sot ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq, i cili theksoi se bëhet fjalë për ndryshim cilësor në lidhje me vendimet e deritanishme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle