Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Prokuroria shtetërore dhe SPAK iu përgjigjën Metës, se nuk kishte procedurë hetimi për asnjë prej kandidatëve për ministra

Në më pak se 24 orë, prokuroria shtetërore dhe SPAK-u iu përgjigjën kërkesës së presidentit Ilir Meta, për “pastërtinë e personalitetit të kandidatëve për anëtarët e Qeverisë së re të Edi Ramës”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle