0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQ

Prokuroria Publike po e shqyrton dokumentacionin për spitalin modular në Tetovë, pushteti pret hetim të shpejtë dhe të suksesshëm

Hetues të Prokurorisë Themelore Publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit dje kanë filluar shqyrtimin fillestar të dokumentacionit për spitalin modular të Tetovës marrë nga Byroja për furnizime publike dhe nga Ministria për Punë dhe Politikë Sociale. Pushteti nga ana tjetër porositi se assesi nuk përzihet në hetimin e zjarrit në spitalin modular në Tetovë duke shtuar se pret hetim të shpejtë dhe të suksesshëm për rastin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle