Kronikë SQKronikë.portal SQ

Prokuroria për krim të organizuar dhe MPB-ja zbatuan aksion kundër dilerëve të drogës

Pas një procedure para-hetimore dy mujore, dje me udhëzimin e prokurorit kompetent nga PTHPNKOK dhe nënpunësit e policisë, MPB-ja zbatoi aksion të koordinuar ku u kapen rreth 20 kilogram marihuanë me vlerë rreth 70.000 euro, tre automjete, një shumë më të madhe parash, telefona celularë dhe kartela sim, kumtuan nga prokuroria publike.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle