0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Prokuroria në Munih po i heton 42 rastet pas raportit për keqtrajtime të fëmijëve në Kishën katolike

Prokuroria në Munih po i heton 42 rastet e sjelljes së pahijshme të njerëzve të parë të Kishës katolike gjermane lidhur me raportin e ri për keqtrajtim në dioqezën Munih dhe Frising.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle