Kronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Prokuroria hapi hetim kundër një dileri të dyshuar 30-vjeçar nga Shkupi

Prokuroria Publike Themelore - Shkup ka lëshuar urdhër për të kryer hetim kundër një 30-vjeçari të dyshuar për kryerjen e veprës penale “prodhim dhe shpërndarje e paautorizuar e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve” nga neni 215 paragrafi 1 i Kodit Penal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle