0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Prokuroria filloi ta shqyrtojë dokumentacionin për spitalin modular në Tetovë

Prokuroria themelore publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit të martën mori dokumentacionin për spitalin modular në Tetovë nga byroja për furnizime publike. Ndërsa dje pas orës 14:00 është marrë edhe nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. Madje sot hetuesit filluan me shqyrtimin fillestar të të njëjtit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle