0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniShoqëri SQ

Prokuroria: Është dhënë urdhër për autopsinë e trupave të bashkëshortëve në Tabanoc

Prokurori publik  nga Kumanova ka dhënë urdhër për autopsi të trupave të dy bashkëshortëve të cilët në mëngjes ishin gjetur në një shtëpi familjare në fshatin e Kumanovës, Tabanoc me lëndime siç kumtoi paraprakisht MPB-ja. Është dhënë edhe urdhër për ekspertizë të gjurmëve dhe materialeve të gjetura në vendin e ngjarjes.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle