0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Prokurori publik Joveski në  Simpozium ndërkombëtar në Ankara

Prokurori publik i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski sot në Ankara foli në Simpoziumin ndërkombëtar për efikasitet të gjykatave të larta të apelit dhe me atë rast theksoi se sistemi juridik dhe ligjvënës i vendit e garanton pavarësinë e gjykatave dhe pavarësinë e prokurorisë publike.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle