0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Prokurorëve bullgarë u dorëzohen materialet për hetimin e aksidentit me autobus, dy nga të lënduarit janë hospitalizuar në Shkup

Profilet e ADN-së për identifikimin e viktimave në aksidentin e rëndë me autobus në Bullgari, së bashku me procesverbalin për marrjen në pyetje të tetë dëshmitarëve, si dhe gjithë dokumentacionin për autobusin nga “Besa Trans” dhe Ministria e Transportit, sot u janë dorëzuar Prokurorëve bullgarë, nga ana e Prokurorisë Publike për Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle