0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Prokurorët dhe përfaqësues të Ambasadës gjermane e vizituan vendin e zjarrit në Tetovë

Përfaqësues të Prokurorisë së Tetovës dhe Ambasadës gjermane në Shkup sot e kanë vizituar vendin e objektit montazh për pacientë me kovid në Spitalin klinik të Tetovës ku të mërkurën jetën humbën 14 persona.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle