0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Prokurorët dhe hetuesit gjermanë për herë të parë bashkë kanë qenë për mbikëqyrje të vendit të zjarrit në Tetovë

Përfaqësues të Prokurorisë së Tetovës dhe Policisë federale kriminalistike nga Gjermania sot në Spitalin klinik në Tetovë për herë të parë bashkë kanë qenë për të mbikëqyrë vendin ku u dogj objekti montazh i pacientëve me kovid ku jetën humbën 14 persona më datën 8 shtator.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle