0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Projekt “Rritje e përdorimit dhe qasjes në të dhënat statistikore zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut

"Rritje e përdorimit dhe qasjes së të dhënave statistikore zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut" është titulli i projektit për të cilin sot në Shkup do të flasin drejtorët e Entit shtetëror të statistikës dhe Entit suedez për statistikë, Apostoll Simovski dhe Joakim Stimn.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle